Hakkımızda

Firmamız 1986 yılında Hora Ofset Matbaacılık adı altında ticari hayatına başlamıştır. 2005 yılına kadar bu isim altında faliyetlerine devam eden firmamız globalleşen ve gelişen dünyaya uyum saglamak adına değişime ilk olarak kendi kurumsal kimligiyle başlayan firmamız ”KLASMAT MATBAACILIK” adı altında yenilenerek faliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

 
Klasmat müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Misyonumuz

 

En son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen çevre koruma bilincine uygun ürünler üretmektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı üstün nitelikli iş anlayışını, kusursuz proje ve uygulama sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktır.

Kalite Politikamız

 
Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından da benimsenmesini sağlamaktır. 

Fatura Bilgileri :

  Klasmat Matbaacılık Kağıtçılık Ambalaj İnş. Tur. İth. Ltd. Şti

İvedik OSB Matbaacılar San. Sit. 1515. Sokak No:12 Yenimahalle / Ankara

Yenimahalle V.D / 5640439548

Banka Hesap Bilgileri :

 Halk Bankası İvedik Organize Sanayi Sitesi Şubesi

Şube Kod : 0414

IBAN : TR 670001200941400010260789