İnsan Kaynakları

 

Klasmat insana değer verir. ‘İnsana değer’ anlayışını benimseyen Klasmat personel politikasını insanın teknik bilgi ve sosyal kimlik gelişimini hedefler. Şirket içi ve şirket dışı eğitim programlarında bulunan Klasmat değerleri ve ilkelerini benimsetilerek ortak bir anlayış ve paylaşım sağlanmaktadır.

 

Çalışan Profili

 

 

Üniversite mezununu personelleriyle, lise ve dengi okullardan mezun olan personelleri bulunmaktadır. Ayrıca alaylı olarak yetişen usta ve kalfa personelin de kurum içi eğitimlerle ve çeşitli kurs, seminerlere gönderilmesiyle mesleki bilgilerini sürekli olarak geliştirmelerine çalışılmaktadır.

 

Sosyal Olanaklar

 

 

Klasmat tüm çalışanlarının sosyal profillerini yükseltmeyi hedefler. Buna ek olarak çalışma ortamlarını iyileştirerek ve yüksek standartlarda konforlu çalışmayı hedefleyerek iş geliştirmektedir. Personelin mutluluğu işin kalitesiyle doğru orantılı olduğu bilincinde olup sosyal olanakların yükseltilmesi bir kalite ilkesi olarak benimsenmiştir.

 

İş Başvurusu

 

 

Klasmat çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Klasmat’a yapılan müracaatları değerlendirerek aranılan mesleki ve insani kriterleri taşıyanlarla iş görüşmesi ile işe almaktadır.

Adınız Soyadınız*

Doğum Tarihi*
 
 
Doğum Yeri*

T.C Kimlik No*

Cinsiyet*
 
 
Medeni Hal*
 
 
Ehliyet (Tarih ve Sınıfı)*
 
 
Askerlik Durumu*
 
 
Ev Adresi*

Telefon Numarası

Cep Telefonu*

E-mail Adresi*

Kan Grubunuz

     Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

Öğrenim durumunuz
 
 
En son bitirdiğiniz okulun adı

Mesleğiniz

Bildiğiniz yabancı dil

Çalışmak istediğiniz bölüm

Başlayabileceğiniz tarih

                   İş Deneyimleriniz

En son işyerinin adı

Göreviniz

Brüt Ücret

Çalışma Dönemi

Ayrılış Nedeni

  Hakkınızda Bilgi Alabileceğimiz Kişiler

Adı ve Soyadı

Adresi

Telefonu

Görevi